Searching...
Saturday, March 2, 2013

Mbulesa per tavolin


Ky esht nje model mjaft i bukur i bohqeve i punuar me gjilpere dhe i kombinuar me nje nijanse mjaft te bukur. Ngjyrat e perdorura ne ket model jan e kuqja dhe e gjelberta te cilat i jepin jernekit nje duke shum te perafert me lulen natyrale.

Komento edhe ti!

 
Back to top!