Searching...
Thursday, February 28, 2013

Patika per femij me vunic


Ja edhe disa patika te vogla te punuara nga vunica. Kto jan punime dore per femije te vegjel 3-4 muaj, me saktesisht jan patika te punuara me materijal ngjyre te bardhe dhe te kaltert.

Komento edhe ti!

 
Back to top!