Searching...
Thursday, February 28, 2013

Bluza me shtiza


Ja nje bluze me ngjyre te gjelbert e punuar me dore. Koheve te fundit kto bluzat me grep po behen me shum te kerkuara dhe lirisht mund te themi se jane trendi numer nje i ketij sezoni.

Komento edhe ti!

 
Back to top!